Motivasyon yönetimi

MOTİVASYON UYGULAMALARI

Motivasyon, oldukça geniş kapsamlı bir konudur. Bu konuda yapılabilecek uygulamalar İK bölümlerinin hayal gücü ( ve şirketin bu tür uygulamalara ayırabileceği kaynaklar ) çerçevesinde neredeyse sınırsızdır.

Devamını oku: MOTİVASYON UYGULAMALARI

MOTİVASYON YÖNETİMİ

Çalışanların işlerini etkin ve verimli biçimde yapmalarını sağlayacak iş ve ilişki ortamının sağlanmasıdır. Bir işi yapma isteği (1) olarak tanımlanan motivasyon, çalışanların işlerini önemli hedeflerine ulaşmada bir araç olarak görmelerini sağlamak suretiyle artırılabilir.

Devamını oku: MOTİVASYON YÖNETİMİ

PERSONEL MEMNUNİYETİ ANKETLERİ

Daha önce personel memnuniyeti anketi uygulamamış firmaların önünde iki seçenek var : Bu konuda danışmanlık hizmeti almak ya da kendi anketini geliştirmek...

Devamını oku: PERSONEL MEMNUNİYETİ ANKETLERİ

AYIN PERSONELİ UYGULAMASI

Bu sistemi kullanmayı düşünenler için geçmiş deneyimlerimi, özellikle de sistemin sakıncalarını ve çözüm önerilerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Devamını oku: AYIN PERSONELİ UYGULAMASI

MOTİVASYON BİLMECESİ...*

“Çalışanlarımı motive edemiyorum”, “Onun motivasyonu zaten düşük...”, “Fatih Terim takımı çok iyi motive ediyor...”, “Şirketimizde çalışmayı eğlenceli hale getirdik, herkesin motivasyonu arttı”, “Ben o mesajı motive etmek için çektim...”

Devamını oku: MOTİVASYON BİLMECESİ...*

KROKİ

  

İLETİŞİM

Şemsettin Günaltay cad. No:87 / 11 Suadiye/İSTANBUL 

  • Tel: 0216 380 02 97
  • Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Web: www.mcozden.com